top of page

Branża Hotelarska

03 kopia.jpg
08 kopia.jpg

Wstęp

Meditrendy, to nie tylko sprawdzona i polecana odzież robocza, ale przede wszystkim kompetentny zespół, kompleksowe wsparcie, sprawna logistyka oraz niezawodność dostaw. Stawiamy na innowacje i doskonalimy procesy tak, aby nasi Klienci oszczędzali czas i zyskiwali sprawną komunikację. Zamówienia zawsze obsługuje przydzielony Key Account Manager, który znając specyficzne potrzeby Klienta, może doradzić właściwe rozwiązania.

 

Nasze lokalne centrum logistyczno-magazynowe to jeden z licznych atutów, dodatkowo wyróżnia nas długa i bogata historia w jednej z najbardziej wymagających branż - medycznej. Przez lata budowaliśmy swoją pozycję, by osiągnąć status lidera - teraz podbijamy rynek hotelarski.

Dlaczego warto zamówić odzież roboczą w Meditrendy dla hoteli

 • Dzięki specjalnym tkaninom i dokładnemu obszyciu okres trwałości naszych produktów jest znacznie wydłużony w porównaniu do standardowej odzieży roboczej dostępnej na Polskim rynku.

 •  Ubrania są szybkoschnące, odporne na zagniecenia oraz nie wymagają prasowania

 •  Elastyczne tkaniny, które zwiększają komfort i efektywność pracy.

 •  Odpowiednio rozmieszczone kieszenie ułatwiające transport małych akcesoriów czyszczących czy środków higienicznych.

 •  Oddychające materiały dostosowane do intensywnego ruchu zapewniają należytą cyrkulację powietrza podczas pracy.

 •  Szeroka rozmiarówka od XXS do 3XL + trzy długości nogawek dopasowane to wzrostu pracowników.

 •  Różne fasony dopasowane do charakteru obiektu - w przypadku spodni nogawki w wersji jogger oraz prosta

 •  Personalizacja (logo w zależności od stopnia skomplikowania może być haftowane lub nanoszone techniką sitodruku)

 •  Oszczędność czasu i łatwa komunikacja - cały proces zamówienia obsługuje ten sam opiekun Klienta

 •  Szybka realizacja dostaw - produkty są stale dostępne w naszym lokalnym centrum logistyczno-magazynowym

Jak profesjonalne ubrania dla pracowników nie tylko dodają prestiżu, ale także podkreślają tożsamość marki

Profesjonalne ubrania dla pracowników hotelu są kluczowym elementem w budowaniu pozytywnego wizerunku marki i prestiżu związanych z nią obiektów hotelowych. Nie tylko podkreślają one profesjonalizm personelu, ale również odgrywają zasadniczą rolę w komunikowaniu spójnego wizerunku oraz pracują na rozpoznawalność brandu.

 

Dlaczego tak się dzieje?

 

 • Zespół, który jest ubrany w spójnych, eleganckich uniformach prezentuje się bardzo profesjonalnie i schludnie, co z kolei zwiększa prestiż obiektu.

 •  Spójny wizerunek sprzyja budowaniu silnych relacji z gośćmi hotelowymi, co  zwiększenia ich lojalności i odsetek powrotów.

 •  Unikalne i spersonalizowane uniformy pomagają wyróżnić Wasz hotel na tle konkurencji, podkreślając jego indywidualny charakter i styl.

 •  Logotypy i kolory zintegrowane z designem odzieży wzmacniają rozpoznawalność marki i tworzą spójny wizerunek w oczach gości.

 •  Profesjonalna prezencja pracowników buduje zaufanie gości, którzy zaczynają kojarzyć hotel z wysoką jakością usług.

 •  Dopracowane i zmyślnie zaprojektowane uniformy komunikują wartości i wysokie standardy hotelu, odzwierciedlając jego misję i wizję, wpływają także na postrzeganie hotelu jako miejsca bardziej luksusowego i dbającego o detale.

 •  Pracownicy ubrani w profesjonalne uniformy stają się ambasadorami marki, reprezentując jej tożsamość podczas kontaktu z gośćmi.

Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o Twój hotel!

W branży hotelarskiej, gdzie tempo pracy jest bardzo wysokie, a wymagania wobec pracowników są duże, odpowiednio dobrana odzież robocza odgrywa kluczową rolę. Odzież, która jest dostosowana do potrzeb pracowników i uwzględnia specyfikę ich obowiązków, zapewnia komfort termiczny, swobodę ruchów oraz ochronę przed ewentualnymi zagrożeniami.

 

Kiedy pracownik czuje się komfortowo w swoim ubraniu, może skoncentrować się na swoich zadaniach, zamiast martwić się dyskomfortem wynikającym z wyglądu czy ograniczeniami narzuconymi przez strój prywatny. Komfortowa odzież robocza przekłada się na wyższą wydajność, lepszą jakość obsługi oraz pozytywną atmosferę w zespole. Inwestując w odpowiednie ubrania dla swojego personelu, pracodawcy inwestują jednocześnie w satysfakcję pracowników i zadowolenie gości.

Wyślij wiadomość.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page